Vpišite svojo nepremičnino.
The Chedi Luštica Bay jedan je među najvećim hotelima u rangu 5 zvjezdica u Bokokotorskom zalivu, sa ponudom od 110 soba, dva restorana, kafićem, konferencijskim i biznis centrom, otvorenim bazenom, spa i fitnes centrom u kojem će se nalaziti i unutrašnji bazen, gimnastička sala i pomoćni objekti.
The Chedi, koji je reputaciju učvrstio prisustvom u Aziji i Bliskom Istoku, nastavlja svoje proširivanje na evropskom kontinentu u Luštici Bay. Nakon što je kompanija GHM utemeljila saradnju sa Orascomom u Andermatu, Švajcarska, gdje ODH gradi luksuzno cjelogodišnje odmaralište, objekat The Chedi u Luštici Bay će postati tek drugi takav hotel u Evropi.
Investiranjem u izgradnju ovog hotela će se poboljšati turistička ponuda ugostiteljskih objekata na crnogorskoj obali, a lokacija je savršena za sve one koji žele da provedu odmor aktivno, uživajući u sportovima na vodi poput kajakinga, jedrenja ili preferiraju da se samo opuštaju na plaži.
Prodajemo luksuzne stanove površine 49,5m2.
Cena: 297.000€ - 335.000€
Za više informacija nazovite +386 21445002 ili na a.osmanovic@ljn.si