Vpišite svojo nepremičnino.
Izredno lepa, cel dan osvetljena južno orientirana lega parcel, na vrhnjem robu naselja Lokev. Na voljo je še 1 parcela velikosti št. pod št. 2 v velikosti 1307 m2 s pogledom na dolino in hrib Kokoško.
Vsi priključki so že na parceli, za dostop je narejena nova asvaltirana cesta z osvetlitvijo. Parcele je lastnik komunalno opremil in se komunalni prispevek v znesku 6.000 € plača lastniku.
Lepa priložnost za hiter pričetek gradnje, brez dodatnih problemov komunalnega opremljanja, služnosti za napeljavo komunalnih vodov, sporov s sosedi ipd. Vse je že urejeno in pripravljeno na gradnjo. Izdelati morate samo še projekt PGD in pridobiti gradbeno dovoljenje za hišo.
Če želite živeti in uživati v pristnem kraškem okolju na robu borovega gozda, v stiku z naravo je nakup ene izmed teh parcel odlična priložnost za uresničitev vaših načrtov.
Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne vrednosti.