facebook pixel
mojikvadrati.com logo

Moji kvadrati

applicazione gratuita per il vostro telefono

Scarica ora!

Lubiana periferia, Grosuplje, Dole pri Polici

370.000 €
= 4.631 €/m2*
Contatto

Calcola il pagamento mensile

Quanto più hai bisogno?

Generale

  • reorder 65.8 m2
  • reorder 79.9 m2
  • date_rangeAnno di costruzione: 1980
  • reorderAttestato di certificazione energetica In costruzione
  • photo_size_select_largePezzo: 1151 m2
  • tabN° camere da letto 3
  • date_rangeAnno di adattamento: 2022
  • reorderCondizioni: Parzialmente ristrutturato
  • reorderAttrezzature: Arredato
  • codeCodice: HP259

proprietà caratteristiche

  • Aggiuntivo
    check Cantina check Balcone check Giardino
  • Riscaldamento
    check Camino check Carburante solido
  • Lussuoso
    check Vista panoramica check Vicino alla natura check Molto soleggiato check Posizione tranquilla

Descrizione dettagliata immobili

Ob gozdu

V čudovitem zelenem okolju, ob robu gozda prodamo prijetno leseno hišo v skupni izmeri 80 m2 od tega uporabne površine 65,8 m2. Hiša se nahaja na izjemno mirni lokaciji, iz dveh strani in še en del tretje strani meji na gozd, na drugih dveh pa sta dva prijetna soseda. Hiša je bila zgrajena leta 1980 in bila v letu 2022 prenovljena.

Obsega podkleteno shrambo, v pritličju je predprostor, kopalnica s sanitarijami, kuhinja, dnevna soba z jedilnico in velikih oknom z dodatnim izhodom na vrt, v zgornji etaži pa sta dve otroški sobi, glavna spalnica, garderobna soba, manjša shramba, dva balkona in dodaten wc z umivalnikom.

Hiša ima gradbeno dovoljenje in urejen dostop preko parcele na kateri je urejena služnost dostopa. Parcela je velika 1151 m2 kar omogoča dovolj zasebnosti in prostora za uživanje na prostem. 

Hiša je bila leta 2022 obnovljena;

- nova fasada v večjem delu hiše s stekleno volno - izolacijo (po normah eko sklada). Leseni del v spodnji etaži je zaradi samega zgleda ostal tak kot je bil.

- zamenjana so bila vsa okna na hiši, razen enega v pritličju, da je ostal šarem prvotne hiše. Zamenjana so bila tudi vrata na oba balkona. 

- vodovod je bil na novo napeljan do hiše iz javnega vodovoda

- nova kaminska peč in preko nje centralno ogrevanje cele hiše (na radiatorje)

Druge obnove; Kopalnica leta. 1999, streha Tondach (opečna) zamenjana skupaj s strešnimi okni in zunanjimi in notranjimi senčili l. 2012.

Kanalizacija je urejena preko greznice, elektrika in vodovod preko javnega omrežja. Optika je bila že razpeljana po vasi, tako da bi se jo dali napeljati tudi do hiše. Do nedavnega je bila voda urejena preko kapnice velike 8 m3 in se jo lahko še naprej uporablja za zalivanje vrta ali pranje avtomobila ipd. 

Oprema v večini ostane notri. Stroški so za ogrevanje z drvi cca 700-900 € na letni ravni, elektrika cca 50 €/mesec in komunala cca 40 €/mesec (voda, smeti, 1x letno praznenje greznice, 1x letno kosovni odpad).

Odlična izbira za vse, ki imate radi naravo, mirno okolje, hišo, ki diha, ter kljub vsemu temu le 5 km do avtoceste in 10 min stran od celotne mestne infrastrukture Grosupljega. Po vasi vozi šolski avtobus, iz Grosuplja pa pelje tudi LPP do Ljubljane s številko G3. Do Rudnika je 8 km. 

Kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene nepremičnine. Vljudno vabljeni k ogledu. 

Contatto veloce

Matija Sever

SEVER NEPREMIČNINE Matija Sever s.p.

Volete anche di sapere: