Vpišite svojo nepremičnino.
V novonastajajoči soseski Črnuški bajer (Lagom – 1. faza), Vam v nakup ponujamo novo 4 sobno atrijsko stanovanje v skupni izmeri približno 143m2.
Stanovanje, ki je v duplex izvedbi obsega nekaj manj kot 100m2 čiste neto bivalne površine, pripada mu še loža v izmeri cca 9,59m2, terasa v izmeri cca 8,07m2 ter atrij v izmeri cca 22,68m2. Skupaj torej zunanje površine predstavljajo približno 40m2. Stanovanju poleg shrambe v izmeri cca 3,57m2 pripadata še dve parkirni mesti v garaži pod objektom.
Stanovanja bodo zgrajena in dokončana predvidoma v začetku leta 2024.
Sosesko zgrajeno v objemu narave in gozdov odlikuje še bližina vse infrastrukture za lahkotno življenje kot je: osnovna šola, vrtec, trgovina, zdravtveni dom, MPP. ipd.
Ogrevanje: stanovanje se ogreva s talnim gretjem preko skupne kotlovnice,
Prezračevanje stanovanj: vgrajeno bo prislino prezračevanje stanovanj,
Stavbno pohištvo: okna bodo lesena z zunanjimi žaluzijami na elektro-pogon,
Finalni tlaki: v stanovanju bo položen kakovosten oljen hrastov parket, v kopalnicah keramika na terasi in loži pa bo položen macesnov les.
Vabljeni, da nas kontaktirate glede dodatnih informacij!