facebook pixel
mojikvadrati.com logo

Moji kvadrati

Brezplačna mobilna aplikacija

Prenesi zdaj!

Podravska, Slovenska Bistrica

140.000 €
= 2.333 €/m2*
Kontakt

Petra Vrečko

Agenti nepremičnine

Izračunajte si obrok kredita

Koliko še potrebujete?

Splošno

  • reorderVelikost (bruto): 60 m2
  • date_rangeZgrajeno: 1900
  • reorderEner. izk. G
  • photo_size_select_largeParcela: 1068 m2
  • reorderStanje: Potrebno prenove
  • codeŠifra: HP4

Značilnosti nepremičnine

Podroben opis nepremičnine

Starejša hiša z stavbnim zemljiščem

Na izjemni lokaciji v neposredni bližini gradu Slovenska Bistrica je naprodaj starejša hiša s pripadajočim stavbnim zemljiščem ter dvema kmetijskima objektoma.

Vsi objekti izvirajo iz leta 1900. Kmetijska objekta sta primerna za rušitev, kar omogoča dodatne možnosti za ureditev ali novogradnjo. Hiša je potrebna celovite prenove.

Nepremičnino in zemljišče deli ulica, skupna površina stavbnega zemljišča pa znaša 1.068 m², kar ponuja odlično priložnost tudi za investitorje ali razvoj novega projekta.

Mirna lokacija z zgodovinskim pridihom in bližino vseh pomembnih storitev predstavlja zanimivo priložnost za bivanje ali investicijo.

Za več informacij in ogled nas kontaktirajte na tel. št. 031 554 337, ali na elektronsko pošto: [email protected]. Še več ponudbe in informacij o projektu pa si oglejte na naši spletni strani:  http://www.agenti-nep.si .

Hiter kontakt

Petra Vrečko

Agenti nepremičnine

Morda bi vas zanimalo tudi: